Hakkımızda

ALELMAS, 2008 yılında TAM Grubu’nun vizyoner yaklaşımı ve uluslararası pazarlara olan ilgisinin bir sonucu olarak doğmuştur. Yurt dışından gelen talepleri daha profesyonel, etkin ve koordineli bir şekilde karşılamak amacıyla kurulan şirket, günümüze kadar geçen süre zarfında uluslararası pazarlar hakkındaki bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörde önemli bir konuma yükselmiştir.

2008 yılı itibariyle enerji sektörünün yanı sıra inşaattan tarıma, sağlıktan eğitime, savunma sanayisinden kozmetiğe bir çok alanda faaliyet gösteren ALELMAS, sektörlerin her birinde benzersiz uzmanlık ve bilgi birikimiyle hareket etmektedir. Özellikle Afrika kıtasında, başta Çad olmak üzere bir çok ülkede önemli başarılara imza atmış olan şirket, proje fizibilite çalışmalarını müthiş bir hızla ve titizlikle yürütmektedir. Şirketin ortaya koyduğu yüksek performansı, “müşteri memnuniyeti” ve “hizmet kalitesi” odaklı çalışma prensipleriyle birleştiren ALELMAS, uluslararası platformda tanınırlığını artırmış ve birçok prestijli projede yer almıştır. Günden güne büyüyen ve sektördeki yeniliklere ayak uyduran şirketimiz, değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verme amacıyla sürekli olarak kendini geliştimektedir.

ALELMAS, TAM Grubu’nun desteğiyle, uluslararası pazarda daha da büyüyerek sektördeki öncü konumunu pekiştirmeye ve değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir.